IZVIĐAČKA OLIMPIJADA – DOBOJ ISTOK 2022

U nedjelju 15.05.2022. su naše ekipe mlađih izviđača učestvovale na izviđačkoj olimpijadi u Doboj istoku koja je okupila čak 28 ekipa iz cijele BiH. Naš kontinuiran trud i rad kroz veliki broj vannastavnih aktivnosti i okupljanja je nagrađen na najbolji mogući način.
Ekipa “072” ( OI “Lisac”) u sastavu: Ajna Hodžić, Amina Kamerić, Amina Muharemović i Mirela Spahić je osvojila PRVO MJESTO na Izviđačkoj olimpijadi u Doboj Istoku.
Iako im je ovo debitantski nastup kao i pobjedničkoj ekipi – uspjeh i ostalih ekipa nije izostao, pa je ekipa “Sjeverni propuh” ( OI “Zmajevac”) zauzela 5. mjesto ; a ekipa “Strijele” ( OI “Smet”) 17. mjesto.
Zahvaljujemo se svima koji su učestvovali u pripremi ekipa, a posebno njihovim vodnicima. Veoma smo ponosni na naše članove, te ponosno naglašavamo da se trud i rad uvijek isplati 🌟🏆❤️
Također se zahvaljujemo organizatorima OI “Vrba” iz Doboj Istoka na odličnoj izviđačkoj akciji, radujemo se ponovnom susretu.